Moskitiery

Nasza oferta obejmuje:

  • moskitiery ramkowe
  • moskitiery rolowane
  • moskitiery plisowane 

Moskitiery ramkowe
To najstarszy typ moskitier, a jednak wciąż najbardziej popularny. Jego przystępna cena, łatwość montażu oraz funkcjonalność to główne zalety produktu. W moskitierach okiennych siatka naciągnięta jest na ramkę w  kolorze dobranym do okna, a całość mocowana za pomocą specjalnych uchwytów. W systemie drzwiowym siatka naciągana jest na grubszą ramę i mocowana na zawiasach. Pogrubiona, wytrzymała rama moskitiery jest wyposażona również w spręży domykające.

Moskitiera rolowana.
Produkt stworzony w oparciu o technologię używaną w roletach tekstylnych. System mocowany do ramy za pomocą wkrętów w kasecie oraz z prowadnicami bocznymi, napędzana za pomocą sprężyny. Moskitiery rolowane to produkt stosunkowo nowy, cieszący się jednak ogromną popularnością. System rolowany pozwala podnieść funkcjonalność produktu. Siatka po zasunięciu moskitiery chowa się w estetyczną kasetę. Wszystkie typy występują w najbardziej popularnych kolorach, co umożliwia klientowi dobranie produktu do potrzeb oraz koloru stolarki. Istnieje też możliwość polakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

Moskitiera plisowana
To rozwiązanie dedykowane na bardzo duże powierzchnie. Plisowana konstrukcja siatki poruszającej się w poziomie w formie paneli po cienkiej listwie podłogowej. Dzięki możliwości łączenia ze sobą nawet kilku paneli pozwala na jednoczesne zasłonięcie powierzchni o szerokości dochodzącej do 8m. Zaprojektowana z myślą o połączonych szerokich szkleniach lub drzwiach przesuwnych.