Plisy

O jakości dostępnych w naszej ofercie rolet plisowanych decydują nie tylko użyte podczas produkcji materiały i precyzja wykonania, ale też funkcjonalność zastosowanych rozwiązań. Szeroki wybór profili pozwala na zamontowanie naszych osłon w oknach o dowolnych kształtach.
System sterowania jest niezwykle prosty w obsłudze i odbywa się za pomocą solidnych uchwytów. Natomiast możliwość zasłonięcia dowolnej części okna przekłada się na codzienny komfort użytkowania.

W ofercie posiadamy również:

  • plisy blackout
  • plisy na okna dachowe

Plisa blackout jest podgumowana czyli pogrubiona specjalną warstwą dlatego w ciągu dnia kolor nie będzie rozświetlony słońcem, a więc, wybrany kolor nie stanie się bardziej jaskrawy czy zbyt intensywny ale zachowa to samo nasycenie koloru. Okno wyposażone w taką plisę zachwyci Cię swobodą sterowania dopływu światła dziennego, a sam produkt starannym wykonaniem i wizualną subtelnością.

Plisy na okna dachowe ze względu na swoje położenie wymagają szczególnego podejścia aranżacyjnego. Zapobiegają one przedostawaniu się intensywnych promieni słonecznych do naszych pomieszczeń, a co za tym idzie przeciwdziałają ich szybkiemu nagrzewaniu się. W związku z tym powinny one przylegać jak najbliżej szyby, aby zredukować wszelkie niekomfortowe prześwity boczne, ale i umożliwić ergonomiczną obsługę.