Systemy wewnętrzne

SYSTEMY WEWNĘTRZNE

Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich rozwiązań, dostosowanych do Państwa potrzeb gdyż siłą naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie.
W naszej firmie zawsze można liczyć na szybką i terminową realizację zleceń.
W ramach bogatego asortymentu oferujemy różnego rodzaju przesłony okienne:

Rolety
Są to artykuły niedrogie i łatwe w obsłudze, stanowią wygodny sposób na to, jak zadbać o prywatność, ograniczyć temperaturę w mieszkaniu. Szeroka gama kolorów pozwala dopasować produkt do każdego wnętrza. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele systemów pozwalających dopasować odpowiednie rozwiązanie w zależności od wielkości, typu okna, oraz preferowanego sposobu montażu.
Czytaj więcej… 

Żaluzje poziome 
Naszym Klientom oferujemy funkcjonalne, ozdobne żaluzje zapewniające prywatność i chroniące przed słońcem. Podstawową zaletą jaką mają żaluzje poziome to możliwość dowolnej regulacji ilości przepuszczanego światła. W przeciwieństwie do większości innych produktów osłaniających okna, żaluzje te dzięki regulowanemu położeniu listków mogą przepuszczać od niemal 0% do niemal 100% światła.
Czytaj więcej…

producent plis białystok rolety aurena

Plisy
Plisy okienne zwane również żaluzjami plisowanymi to jedno z nowocześniejszych i najbardziej wszechstronnych rozwiązań.
Po zwinięciu zajmuje wyjątkowo małą przestrzeń. Nowoczesne metody mocowania pozwalają na pracę plisy w dowolnym położeniu względem pionu (skosy, okna dachowe, świetliki, ułożenie poziome).
Czytaj więcej…

moskitiery drzwiowe białystok producent aurena

Moskitiery
Moskitiery to niezastąpiony sprzymierzeniec w walce z owadami i różnego rodzaju innymi insektami. Wykonane na wymiar, w kolorze, dopasowana do stolarki okiennej, chronią wnętrze przed nieproszonymi insektami. Tworzą skuteczną barierę jednocześnie umożliwiając swobodny dopływ świeżego powietrza. Oferujemy różnego typu moskitiery na okna jak i na drzwi.
Czytaj więcej…

nowoczesne rolety rzymskie rolety aurena białystok

Rolety rzymskie
Rolety rzymskie to rozwiązanie, które nie tylko pozwoli chronić mieszkanie przed wzrokiem ciekawskich i regulować dopływ światła do pomieszczenia, ale też nada wnętrzu niepowtarzalny i stylowy charakter. Łącząc w sobie estetykę i funkcjonalność, rolety rzymskie zjednały sobie serca bardzo wielu projektantów. W zależności od doboru materiału możemy uzyskać odpowiedni poziom prześwitu.
Czytaj więcej…

zasłony na wymiar białystok aurena

Firany, Zasłony
Oferujemy Państwu szeroki wybór firan i zasłon w wysokiej jakości i w bogatej kolorystyce. Wszystkie nasze produkty są szyte na miarę, gotowe zasłony i firany dostarczymy prosto do Państwa domu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących doboru zasłon i firan. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz, a my kompleksowo doradzimy i zrealizujemy Twoje pomysły.
Czytaj więcej…