Systemy Zewnętrzne

Rolety zewnętrzne
Stanowią element elewacji budynku. Główną zaletą rolet zewnętrznych niewątpliwie jest ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, do których można zaliczyć ingerencję nieproszonych gości jak i czynniki atmosferyczne (ochrona akustyczna, dobra izolacja cieplna). Rolety zewnętrzne można montować w nowych oraz w już istniejących budynkach. Ponadto ich zamontowanie podnosi standard budynku.

montaż markiz białystok aurena rolety

Markizy
Markizy to znakomity produkt chroniący przed słońcem duże powierzchnie poziome, czyli tarasy, balkony bądź ogródki piwne. Dzięki zastosowaniu różnorodnych wzorów i kolorów tkanin (wykonanych z wysokiej jakości tkanin impregnowanych) pełnią również funkcję estetyczną. Dodatkowym atutem jest możliwość wybory koloru aluminiowej konstrukcji przez klienta.

Pergole
Pergole to specjalny rodzaj zadaszenia tarasów i ogrodów, wyposażone w prowadnice boczne oraz podpory przednie. Charakteryzują się dużo większą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak silny wiatr lub deszcz. Dach pergoli jest sterowany automatycznie lub ręcznie w zależności od wybranego modelu, możemy sterować dopływem światła według potrzeby. Większość pergoli posiada system odprowadzenia wody wkomponowany w konstrukcję.

Rolety Screen
Dzięki tym roletom uzyskujemy dodatkową ochronę prywatności i zacienienie od nisko świecącego, zachodzącego słońca, jak również osłaniają przed słońcem. Można je mocować do pergoli, tarasu lub do innych konstrukcji lub boków budynków. Występują w bogatej kolorystyce tkanin jak i mechanizmów. Możliwość wykonania dużych gabarytów.